Opkomsten 24-6-17

De bevers zijn begonnen met complimenten tikkertje. Voor iedere tik moest je wat aardigs zeggen over die persoon. Daarna heben we de seizoenen besproken en omdat het zomer is hebben we onze eigen slippers geknutseld. We hebben nog wat gedronken en wat lekkers gegeten.

De welpen zijn begonnen met het spel bakboord-stuurboord waarbij ze op commando naar het voordek, achterdek, stuurboord of bakboord moesten gaan.
Daarna kregen ze uitleg over verschillende routetechnieken zoals de kruispunt route, bolletje-pijltje en kompas technieken. Om dit te oefenen kregen ze allemaal een doolhof met daarop een route met alle routetechnieken. Als laatste spel hebben we krantenmep gedaan in de kampvuurkuil.

Bij de scouts is er een nieuw lid geïnstalleerd: Savannah! Daarna hebben we een Harry Potter film gekeken om alvast in de stemming te komen voor ons zomerkamp. Wie weet gaat er op kamp ook wel een potje zwerkbal gespeeld worden!

You may also like...

Leave a Reply